Склад депутатських комісій VIII каденції

1) Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Члени постійної комісії:

Коцюмбас Сергій Йосифович

Ванцура Ірина Володимирівна

Кулик Наталія Ярославівна

Бершеда Василь Федорович

Голова комісії – Кулик Наталія Ярославівна

 

2) Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Члени постійної комісії:

Червоний Орест Володимирович

Ніконенко Олександр Сергійович

Мотиль Василь Миронович

Шот Петро Васильович

Ганусяк Уляна Петрівна

Юрас Володимир Володимирович

Бурдяк Іван Михайлович

Ушарук Сергій Миколайович

Голова комісії – Ганусяк Уляна Петрівна

 

3) Постійна комісія з питань житлово – комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

Члени постійної комісії:

Гарбали Михайло Дмитрович

Захарко Юрій Володимирович

Чопко Андрій Богданович

Данило Віталій Федорович

Пекар Ліна Ігорівна

Деда Наталія Дмитрівна

Юца Андрій Євгенович

Голова комісії – Данило Віталій Федорович

 

4) Постійна комісія з питань  містобудування, будівництва, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою:

Члени постійної комісії:

Юрас Володимир Іванович

Добош Петро Павлович

Федик Мирослава Миколаївна

Мельник Юрій Іванович

Панчишин Руслана Григорівна

Тейкало Андрій Тарасович

Цюваник Андрій Богданович

Карпа Володимир Михайлович

Голова комісії – Федик Мирослава Миколаївна

 

5) Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту; комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Члени постійної комісії:

Слобода Наталія Степанівна

Дида Роман Васильович

Юрас Людмила Романівна

Чікель Надія Михайлівна

Червоний Роман Володимирович

Гринак Володимир Іванович

Голова комісії – Чікель Надія Михайлівна