Засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва..

У вівторок, 06.04.2021 о 9.00 год., відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Пропонований порядок денний

1. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (базової станції стільникового зв’язку) в с. Кам’янобрід Яворівського району Львівської області (ТзОВ «Лайфселл»)
2. Про надання права оренди елементів благоустрою для розміщення літнього майданчика по вул. 50-ліття УПА, 1 (біля «Я♥Кебаб») у м. Новояворівськ для ФОП Копчак Т.М.
3. Про поновлення права оренди елементів благоустрою для обслуговування тимчасової споруди «Я♥Кебаб» по вул. 50-річчя УПА, 1 у м. Новояворівськ для ФОП Копчак Т.М.
4. Про включення в перелік земельних ділянок, що виставляються на земельні торги для влаштування автостоянки площею 0,2000 га по вул. І.Мазепи в м.Новояворівськ.

5. Про надання статусу парку та присвоєння імені Митрополита Андрея Шептицького
6. Про передачу в оренду неуспадковані, нерозподілені (невитребувані) земельні частки паї орієнтовною площею 48,9876 га для ТОВ «Захід-Агро МХП» біля с.Мужиловичі.
7. Про передачу в оренду неуспадковані, нерозподілені (невитребувані) земельні частки паї орієнтовною площею 57,7358 га для ТОВ «Захід-Агро МХП» біля с.Кам’янобрід.
8. Про передачу в оренду неуспадковані, нерозподілені (невитребувані) земельні частки паї орієнтовною площею 13,0075 га для ФГ «Елегант» біля с.Кам’янобрід.

9. Про надання дозволу виготовлення технічної документації з метою присвоєння кадастрового номера для НМ Навчально-виробничий комбінат по вул. Привокзальна, 2 в м.Новояворівськ
10. Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на неї на земельних торгах для рибогосподарських потреб площею 19,8320 га за адресою: с.Воля-Старицька.
11. Про надання дозволу на затвердження ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для продажу права оренди на неї на земельних торгах для рибогосподарських потреб площею 2,6328 га в с.Чолгині
12. Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду для обслуговування будівлі готелю «Смерічка» та добудови торгово-готельного комплексу з офісними приміщеннями площею 0,3395 га по вул. І.Франка в м.Новояворівськ.

13. Затвердження експертно-грошової оцінки земельної ділянки для ТзОВ «Кольоровий світ» площею 0,4360 га по вул. Привокзальна в м.Новояворівськ
14. Про затвердження перелік земельних ділянок в смт Шкло, що передаються у комунальну власність Новояворівської міської ради згідно додатку №1 до передавального акту від 05.01.2021р.
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ про нормативну грошову оцінку земель з метою укладення договору оренди землі:
15. ТзОВ «ЯВОРІВ ЕНЕРГО» – біля с.Добростани для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обєктів передачі електричної та теплової енергії (для будівництва та обслуговування обєктів електоенергетичної інфраструктури (опор ліній електропередач ЛЕП-110 кВ)
16. ТзОВ «ЯВОРІВ ЕНЕРГО» – біля с.Кам янобрід для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обєктів передачі електричної та теплової енергії (для будівництва та обслуговування обєктів електоенергетичної інфраструктури (опор ліній електропередач ЛЕП-110 кВ)
ПРО РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ:

17. ТзОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР» – площа 11,3431 га с.Терновиця для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій
18. ТзОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР» – площа 6,0275 га с.Терновиця для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій
19. ТзОВ «Яворів Енерго» – площа 54,754 га с.Добростани для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій
ПОНОВЛЕННЯ ДОГОВОРІВ ПРО СЕРВІТУТНЕ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:
20. ТзОВ «Компанія Ю.А.» – площа 0,0412 га кадастровий номер 4625810500:04:007:0111 по вул. Привокзальна, 6 в м.Новояворівськ
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для зміни її цільового призначення з «ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» на «ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД (ПРИСАДИБНА ДІЛЯНКА)»

21. Суска Галина Володимирівна – с.Солиги площа 0,2345 га
22. Фітель Людмила Михайлівна – с.Солиги площа 0,2600 га
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для зміни її цільового призначення з «ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» на «ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЮ ОБЄКТІВ ДОРОЖНЬОГО СЕРВІСУ»
23. Федунь Андрій Степанович – с. Чолгині 0,3000 га
24. Петришин Іван Романович – с.Терновиця 0,3000 га
25. Кисіль Василь Васильович – с.Терновиця 0,4500 га
Надання дозволу на РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА:

26. СТ «Приміський садівник» м.Новояворівськ:
– Дяків Руслан Михайлович – СТ «Приміський садівник» – 0,0580 га
– Калиш Максим Олегович – СТ «Приміський садівник» 0,0603 га
– Линда Андрій Дмитрович – СТ «Приміський садівник» 0,1100 га
Надання дозволу на РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для ведення ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА:
27. с.ТЕРНОВИЦЯ в СТ «Хімік-2»:
– Микитин Валентина Анатоліївна – СГТ «Хімік-2» площею 0,0512 га
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (а місцевості) для ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА:
28. СТ «Приміський садівник» м.Новояворівськ:
– Сипа Руслан Іванович – СТ «Приміський садівник» площа 0,0800 га
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУЛІВЕЛЬ І СПОРУД (ПРИСАДИБНА ДІЛЯНКА):
29. с.Мужиловичі:
– Дусик Михайло Іванович – с.Мужиловичі, 186 площа 0,2500 га
– Дусик Михайло Романович – с.Мудиловичі вул. Вишнева, 7 площа 0,1220 га

30. с.Прилбичі:
– Дида Марія Андріївна – с.Прилбичі вул. Садова, 5 площа 0,2073 га
– Спичак Ольга Василівна – с.Прилбичі вул.Шептицького, 122 площа 0,1497 га
31. с.Кам’янобрід:
– Андрущишин Ольга Миколаївна – с.Кам янобрід вул. І.Франка, 10 площа 0,2497 га
32. c.Бердихів:
– Ометюх Мирослава Ярославівна – с.Бердихів вул. С.Стрільців, 19 площа 0,0699 га
33. c.Старичі:
– Волос Олексій Михайлович – с.Старичі вул. Коцюбинського, 25 площа 0,0848 га
– Хрупа Наталія Степанівна – с.Старичі вул.І.Франка, 10 площа 0,1643 га

34. с.Воля-Добростанська:
– Калитка Світлана Ярославівна – с.Воля-Добростанська, вул. Раки, 9 площа 0,1478 га
35. с.Добростани:
– Телюк Богдана Мирославівна – с.Добростани вул. Біла Гора, 36 площа 0,2500 га
36. смт Шкло:
– Гриник Василь Миколайович – смт Шкло вул. А.Гординського, 83 площа 0,1500 га
Надання дозволу на РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (а місцевості) для ВЕДЕННЯ ТОВАРНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА (ПАЇ):
37. с.Бердихів:
– Середа Ігор Григорович – площа 1,14 в умовних кадастрових гектарах
– Щербач Парасковія Василівна – площа 0,28 в умовних кадастрових гектарах
– Щербач Марія Михайлівна – площа 10,84 в умовних кадастрових гектарах
38. с.Чолгині:
– Хімка Марія Василівна – площа 0,68 в умовних кадастрових гектарах
– Луньо Іван Йосипович – площа 0,68 в умовних кадастрових гектарах
– Луньо Степанія Іванівна – площа 0,59 в умовних кадастрових гектарах

39. с.Прилбичі:
– Юрас Ганна Михайлівна – площа 0,97 в умовних кадастрових гектарах
– Видивник Ірина Іванівна – площа 0,62 в умовних кадастрових гектарах
40. с.Молошковичі:
– Цімура Михайло Федорович – площа 2,05 в умовних кадастрових гектарах
– Дида Іван Михайлович – площа 2,65 в умовних кадастрових гектарах
41. с.Мужиловичі:
– Рущак Мар’яна Романівна- площа 0,91 в умовних кадастрових гектарах
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (а місцевості) для ВЕДЕННЯ ТОВАРНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА (ПАЇ):
ТЕРНОВИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ:
42. Лесьо Ганна Михайлівна– с.Терновиця площа 0,2222 га

43. Лесьо Ганна Михайлівна – с.Терновиця 0,2735 га
БЕРДИХІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:
44. Мельник Степанія Федорівна – с.Молошковичі ділянка №1 площею 0,5668 га, ділянка №2 площею 0,5597 га
45. Канцір Роман Степанович, Балух Оксана Степанівна – с.Молошковичі ділянка №1 площею 0,2813 га, ділянка №2 площею 0,5670 га, ділянка №3 площею 0,0851 га
46. Бігун Андрій Васильович – с.Молошковичі ділянка №1 площею 0,0868 га, ділянка №2 площею 0,5550 га, ділянка №1 площею 0,5527 га, ділянка №2 площею 0,4763 га
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА:
47. с.Старичі:
– Занько Микола Миколайович – с.Старичі 0,1500 га
– Буфан Ігор Романович – с.Старичі 0,1426 га
– Волос Олексій Михайлович – с.Старичі 0,1513 га

48. с.Воля Старицька:
– Пелещак Марія Михайлівна – с.Воля Старицька 0,1200 га
– Лісень Наталія Миколаївна – с.Воля Старицька 0,1881 га
– Стьошечнік Валерій Вікторович – с.Воля Старицька 0,0944 га
49. с.Добростани:
– Милян Роман Ярославович – с.Добростани 0,1904 га
– Милян Ярослав Васильович – с.Добростани 0,0982 га
– Штойко Ірина Іванівна – с.Добростани 0,2805 га
– Валець Марія Михайлівна – с.Добростани 0,1698 га
– Телюк Богдана Мирославівна – с.Добростани 0,5083 га
50. с.Воля-Добростанська:
– Калагурка Ольга Володимирівна – с.Воля-Добростанська 0,1903 га
– Кодлубай Іван Петрович – с.Воля-Добростанська 0,4434 га
– Форліта Олена Володимирівна – с.Воля-Добростанська 0,1763 га
– Скобель Євгеній Михайлович – с.Воля-Добростанська 0,3038 га
51. с.Ліс:
– Мудрик Катерина Василівна – с.Ліс 0,1806 га
– Мельник Галина Михайлівна – с.Ліс 1,9333 га
– Зелінський Степан Іванович – с.Ліс 0,3246 га
– Боршовська Галина Ігнатівна – с.Ліс 0,6000 га

52. с.Мужиловичі:
– Демус Павло Володимирович – с.Мужиловичі 0,2823 га
– Вус Світлана Іванівна – с.Мужиловичі 0,1485 га
– Дусик Андрій Іванович – с.Мужиловичі 0,1222 га
– Запотічний Степан Михайлович – с.Мужиловичі 0,2982 га
– Яремій Любов Іванівна – с.Мужиловичі 0,2595 га
53. смт Шкло:
– Ванько Надія Петрівна – смт Шкло 0,1000 га
– Романик Леся Євгенівна – смт Шкло 0,1500 га
– Шавала Дмитро Орестович – смт Шкло 0,2000 га
– Гірняк Світлана Миронівна – смт Шкло 0,2039 га
– Флисник Роман Богданович- смт Шкло 1,4336 га
54. с.Кам’янобрід:
– Капусняк Василь Остапович – с.Камянобрід 0,3164 га
– Кучма Володимир Володимирович – с.Камянобрід вул. Воїнів УПА площа 0,1309
55. с.Чолгині:
– Михальо Марія Василівна – с.Чолгині 0,2000 га

56. с.Терновиця:
– Блюс Марія Василівна – с.Терновиця 0,2400 га
– Цімко Михайло Васильович – с.Терновиця 0,2000 га
– Глова Катерина Василівна – с.Терновиця 0,2676 га
– Бик Розалія Степанівна – с.Терновиця 0,5000 га
– Палига Микола Григорович – с.Терновиця 0,8280 га
– Глова Василь Васильович – с.Терновиця 0,1400 га
57. с.Бердихів:
– Михаляк Юлія Петрівна – с.Бердихів урочище «За Мельника» 0,2097 га
– Михаляк Петро Андрійович – с.Бердихів урочище «За Мельника» 0,3261 га
– Гера Ольга Василівна – с.Бердихів урочище «Вигін» 0,1493 га
– Гера Олег Васильович – с.Бердихів урочище «Вигін» 0,0832 га
58. с.Підлуби:
– Пєшков Юрій Іванович – с.Підлуби урочище «Панське» 0,0960 га
– Пєшкова Мар’яна Михайлівна – с.Підлуби урочище «Панське» 0,1560 га
– Сенатовський Степан Васильович – с.Підлуби 0,0969 га
– Стень Олег Мирославович – с.Підлуби урочище «Панське» 0,1176 га
– Ясінський Борис Ігорович – с.Підлуби урочище «Панське» 0,2000 га
– Варениця Марія Андріївна – с.Підлуби 0,0500 га
– Радюк Оксана Михайлівна – с.Підлуби урочище «За садом» – 0,1172 га
– Радюк Ігор Ярославович – с.Підлуби «Під гостинцем» – 0,2282 га
– Шопський Володимир Романович – с.Підлуби урочище «За садом» 0,0590 га
– Шопський Василь Романович – с.Підлуби урочище «Панське» 0,1734 га
– Шопська Ольга Василівна – с.Підлуби урочище «За садом» 0,1069 га
– Сапило Надія Іванівна – с.Підлуби 0,0998 га
– Бернацька Ольга Іванівна – с.Підлуби урочище «На гречці» 0,1161 га
– Романець Леся Володимирівна – с.Підлуби 0,1914 га
– Троняк Ганна Михайлівна – с.Підлуби урочище «За садом» 0,1444 га
– Козак Роман Михайлович – с.Підлуби 0,0777 га
– Лещишин Михайло Миколайович – с.Підлуби 0,1015 га
– Тиндик Галина Володимирівна – с.Підлуби 0,0831 га

59. с.Молошковичі:
– Шевчик Леся Петрівна – с.Молошковичі 0,4891 га
– Худзік Володимир Федорович – с.Молошковичі 0,2628 га
– Качмар Ганна Григорівна – С.Молошковичі урочище «Згір’я» 0,1423 га
– Бігун Андрій Васильович – с.Молошковичі урочище «Дубник» 0,1798 га
– Зощак Ольга Романівна – с.Молошковичі урочище «За Тарасами» 0,1030 га
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД (ПРИСАДИБНА ДІЛЯНКА):
60. смт Шкло:
– Бурак Мар’яна Василівна – смт Шкло 0,0879 га
– Грабовський Олег Михайлович – смт Шкло 0,1255 га
– Федик Оксана Михайлівна – смт Шкло 0,0864 га
– Костів Мар’яна Миколаївна – смт Шкло 0,1105 га
– Флис Андрій Васильович – смт Шкло 0,0862 га
– Севера Андріана Андріївна – смт Шкло 0,1098 га
– Біда Парасковія Миколаївна – смт Шкло 0,0900 га
– Баран Наталія Андріївна – смт Шкло 0,1163 га
– Чікель Іванна Степанівна – смт Шкло 0,0939 га
– Невзоров Сергій Михайлович – смт Шкло 0,1200 га
– Світлак Марія Іванівна – смт Шкло 0,0800 га
– Баран Володимир Данилович – смт Шкло 0,0921 га
– Піх Наталія Ярославівна – смт Шкло 0,0980 га
– Турко Юрій Ярославович – смт Шкло 0,0949 га
– Леньо Інна Миколаївна – смт Шкло 0,1500 га
– Вовненко Степанія Іванівна – смт Шкло 0,0980 га
– Фітель Марія Ярославівна – смт Шкло 0,0893 га
– Покора Петро Романович – смт Шкло 0,1077 га
– Гримак Лілія Володимирівна – смт Шкло 0,1500 га
– Новіцкий Володимир Адамович – смт Шкло 0,0796 га

61. с.Солиги:
– Стадник Парасковія Федорівна – с.Солиги 0,1031 га
– Литвин Роман Олегович – с.Солиги 0,1163 га
– Федик Володимир Олегович – с.Солиги 0,1023 га
62. с.Старичі:
– Слобода Юрій Юрійович – с.Старичі 0,1330 га
– Лелюк Орест Васильович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Возний Олег Романович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Янчишин Оксана Степанівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1341 га
– Ничкало Тетяна Степанівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Зазуля Наталія Миронівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Романчук Маряна Юріївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Петегирич Руслан Петрович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Партика Даниїла Григорівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Павлисько Орест Михайлович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Андрушевський Сергій Андрійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Возний Сергій Ігорович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1255 га
– Радченко Андрій Федорович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Олійник Володимир Володимирович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Прийма Семен Зіновійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Ігнатович Олександр Олександрович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1250 га
– Крижовський Михайло Васильович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1548 га
– Пригара Зоряна Юріївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1202 га
– Наумко Володимир Володимирович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1181 га
– Чікель Мирон Дмитрович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Ямборко Богдан Дмитрович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Щербаков Сергій Вікторович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Мірецький Анатолій Анатолійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Кулеба Олексій Олексійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Музика Василина Василівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Трубілко Анна Миколаївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1335 га
– Гано Мар’яна Миколаївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Мандюк Дмитро Васильович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Королишин Тарас Зеновійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Поляруш Ігор Васильович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Возний Ігор Васильович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Швець Юрій Іванович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Гермак Тетяна Василівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1550 га
– Гринишин Неоніла Василівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1325 га
– Голуб Віталій Степанович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1460 га
– Лужняк Олена Олександрівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Кісіль Вадим Миколайович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Мотиль Олег Васильович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Матвеєва Ірина Сергіївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1123 га
– Ткач Галина Богданівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Тилюк Надія Володимирівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1250 га
– Карковська Марія Олексіївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Матвіїв Тетяна Іллівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Русу Ольга Остапівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1374 га
– Серачук Василь Сергійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1250 га
– Олійник Андрій Володимирович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1325 га
– Варениця Ігор Богданович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Рипич Іванна Вікторівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Теханович Павло Богданович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1325 га
– Фолюш Іванна Степанівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Мруць Олена Вікторівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Чікель Володимир Миронович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Свереда Наталія Анатоліївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Свереда Василь Ярославович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Павлисько Оксана Іванівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Пугало Василина Андріївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Гриненко Олексій Олексійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Микитюк Галина Олексіївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Тістечок Надія Юріївна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Мозола Володимир Михайлович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Камінський Андріан Володимирович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Турчик Сергій Миколайович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Ситарчук Микола Анатолійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Грига Валентин Вікторович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Консул Олександр Вікторович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1250 га
– Івашко Роман Вікторович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Врона Володимир Вікторович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Залуська Мар’яна Василівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Шот Іванна Ігорівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Сидор Мар’ян Володимирович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Пирч Тетяна Володимирівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Данило Марія Дмитрівна – с.Старичі 0,1500 га
– Світлик Семен Семенович – с.Старичі 0,2277га
– Лісень Ярослав Русланович – с.Старичі 0,2277 га
– Метофір Степан Васильович – с.Старичі 0,1375 га
– Шегда Олена Володимирівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Рак Роман Федорович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Дигун Богдан Романович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Бойко Наталія Богданівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Лоза Марія Володимирівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Романишин Андрій Миколайович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Русакова Ірина Василівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Полюга Катерина Йосипівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Поляруш Ганна Степанівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1700 га
– Хомік Віра Ярославівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Бовт Роман Богданович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1228 га
– Вантух Валентин Дмитрович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1445 га
– Конанець Іванна Богданівна – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Венгер Іван Сергійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Сава Петро Петрович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га
– Юденков Андрій Анатолійович – с.Старичі урочище «Біля фонтану» 0,1200 га

63. с.Воля Старицька:
– Стьошечкін Валерій Вікторович – с.Воля Старицька вул.Центральна, 33 площа 0,0800 га
64. с.Рулево:
– Іванчишин Наталія Степанівна – с.Рулево 0,1223 га
– Шоломинська Ольга Миколаївна – с.Рулево 0,1222 га
– Михаляк Наталія Миколаївна – с.Рулево 0,1222 га
– Карпа Марія Іванівна – с.Рулево 0,1250 га
– Труш Уляна Русланівна – с.Чолгині 0,1422 га
65. с.Терновиця:
– Мазепа Роман Богданович – с.Терновиця 0,1200 га
– Мазепа Андрій Богданович – с.Терновиця 0,1200 га
– Мазепа Богдан Степанович – с.Терновиця 0,1200 га
– Цімко Микола Йосипович – с.Терновиця 0,1200 га
– Голиш Тетяна Михайлівна – с.Терновиця 0,1200 га
– Запотічний Назар Іванович – с.Терновиця 0,1167 га
– Рій Ольга Михайлівна– с.Терновиця 0,1200 га

66. с.Підлуби:
– Єпур Наталія Валеріївна – с.Підлуби вул. Вербицького, 98 площа 0,1232 га
67. с.Прилбичі:
– Павелко Андрій Васильович – с.Прилбичі вул. Р.Шухевича, 17 площа 0,1200 га
– Волос Зоряна Ярославівна – с.Прилбичі 0,1500 га
– Худик Іван Федорович – с.Прилбичі вул. Широка, 155 площа 0,1200 га
68. с.Молошковичі:
– Качмар Ганна Григорівна – с.Молошковичі вул. С.Бандери, 71 площа 0,2097 га
69. с.Добростани:
– Циган Григорій Васильович – с.Добростани вул. І.Франка, 53 площа 0,2500 га
– Карпа Олеся Вікторівна – с.Добростани площа 0,1984 га
– Русановська Марія Тимофіївна – с.Добростани площа 0,2000 га
70. с.Воля-Добростанська:
– Кодлубай Петро Петрович – с.Воля-Добростанська, вул. Пилипи, 1 площа 0,2500 га
– Ковалик Степан Іванович – с.Воля-Добростанська площа 0,1854 га
71. с.Мужиловичі:
– Щербак Марія Миколаївна – с.Мужиловичі 0,2000 га
– Ващишин Оксана Михайлівна – с.Мужиловичі 0,2000 га
– Васько Ганна Ярославівна – с.Мужиловичі 0,2000 га
– Кухарчишин Михайло Михайлович – с.Мужиловичі 0,2000 га

72. с.Ліс:
– Мудрик Сергій Петрович – с.Ліс 0,1900 га
– Ізотова Віра Миколаївна – с.Ліс 0,1200 га
73. с. Чолгині:
– Бордуляк Ганна Іванівна – с.Чолгині 0,1214 га
– Пугало Володимир Петрович – с.Чолгині 0,1150 га
– Шпуляр Іван Романович – с.Чолгині 0,1150 га
– Іваха Галина Романівна – с.Чолгині 0,1330 га
– Юрас Володимир Михайлович – с.Чолгині 0,1422 га
Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА:
74. смт Шкло:
– Шавала Мирослава Григорівна – смт Шкло 0,1200 га
– Грицан Андрій Степанович – смт Шкло 0,0873 га
– Гірка Марія Іванівна – смт Шкло 0,1133 га
– Чура Наталія Михайлівна – смт Шкло 0,0719 га
– Палюх Олег Володимирович – смт Шкло 0,1000 га

75. смт Шкло СТ «Будівельник»:
– Казимирів Наталія Юріївна – смт Шкло СТ «Будівельник» 0,0497 га
76. смт Шкло СТ «Автомобіліст»:
– Ластовська Галина Іванівна – смт Шкло СТ «Автомобіліст» 0,0505 га
77. смт Шкло СТ «Нафтуся»:
– Кривяк Василь Ярославович – смт Шкло СТ «Нафтуся» 0,1200 га
78. с. Стадники:
– Пісоцький Роман Михайлович – с.Стадники 0,1200 га
79. с.Терновиця СТ «Хімік-2»:
– Балицька Тетяна Вікторівна – с.Терновиця СГТ «Хімік-2» площа 0,0509 га
80. с.Терновиця СТ «Хімік-3»:
– Вацюк Любов Степанівна – с.Терновиця СГТ «Хімік-3» площа 0,0645 га

81. с.Ліс:
– Грет Олег Олександрович – с.Ліс 0,0866 га
82. с.Рулево:
– Мацелюх Іван Данилович – с.Рулево 0,0932 га
83. с.Молошковичі:
– Дида Вікторія Юріївна – с.Молошковичі 0,0684 га
РОЗГЛЯД ЗАЯВ ГРОМАДЯН:
84. Романовський Роман Романович – під БОЖБ учасник АТО;
85. Ханас Микола Васильович – для ведення ОСГ площею 2,0000 га в м.Новояворівськ учасник АТО;
86. Ханас Микола Васильович – для ведення індивідуального садівництва площею 0,1200 га в м.Новояворівськ учасник АТО;

87. Ханас Микола Васильович – під будівництво гаражу учасник АТО;
88. Ханас Микола Васильович – під БОЖБ площею 0,1000 га в м.Новояворівськ учасник АТО;
89. Заяць Павло Васильович – під БОЖБ в с.Старичі учасник АТО;
90. Шапельський Ігор Ігорович –під ведення ОСГ учасник АТО площа 0,1000 га
91. Шапельський Ігор Ігорович –під БОЖБ в м.Новояворівськ учасник АТО площа 0,1000 га
92. Шапельський Ігор Ігорович –під ведення індивідуального садівництва учасник АТО площа 0,1000 га

93. Сава Василь Петрович –під БОЖБ в с.Старичі учасник АТО площа,0,1000 га
94. Сава Василь Петрович –для ведення садівництва в с.Старичі учасник АТО площа,0,1000 га
95. Стороженко Олег Валентинович – для БОЖБ учасник АТО площею 0,1000 га в м.Новояворівськ
96. Стороженко Олег Валентинович – для ведення садівництва учасник АТО площею 0,1000 га в м.Новояворівськ
97. Біда Степан Іванович – для БОЖБ учасник АТО площею 0,1200 га в м.Новояворівськ