Оголошення

Детальніше...

 

Яворівське відділення ПАТ "Львівгаз" повідомляє, що з 08:00 год 22 серпня 2017р до 15:00 год 23 серпня 2017р споживачам газу наступних населених пунктів:

с. Підлуби, с.Сологи, с Стені, с.Терновиця, смт Шкло, м Новояворівськ, с Бердихів, с.Когути, с Молошковичі, с.Мужиловичі, с.Прилбичі, с Стадники, с Вербляни, с.Верещиця, с Воля, с Воля Старирицька, с Вороблячин, с Гораєць, с Дацки, с Дебрі, с.Завадів, с Залужжя, с Калитяки, с Когути, с Новини, с Пазиняки, с Пісоцьки, с.Поруби, с Середина, с Старий Яр, с Старичі, с Хляни, с Цетуля, с Ціпівки, смт Немирів

буде припинено подачу газу у зв’язку з плановим проведенням профілактичних робіт на ГРС "Новояворівськ" Бібрським ЛВУМГ.

ЯВОРІВСЬКА РДА

 

Детальніше...

 

На початку серпня поточного року очікується значне підвищення температури атмосферного повітря та встановлення високої пожежної небезпеки, з метою запобігання виникненню подій, пов’язаних із пожежами у природних екосистемах на території району сектор з питань цивільного захисту Яворівської райдержадміністрації просить не розводити багаття під час:

- відпочинку та відвідування лісів;

- жнив, збирання урожаю на полях;

- спалювання сміття;

- випасання тварин на пасовищах;

- полювання та рибної ловлі.

Детальніше...

 

Виконком Новояворівської міської ради повідомляє, що ФОП Чікель В.М. подає на розгляд відкориговані тарифи на послуги по вивезенню твердих побутових відходів.

Детальніше...

Шановні мешканці м. Новояворівська, повідомляємо Вас про запровадження пожежонебезпечного періоду та активізації роботи із запобігання виникненню пожеж.

Протягом цього періоду категорично забороняється:

 • засмічення лісових масивів;
 • заїзд транспортних засобів на територію лісових масивів;
 • розведення багаття;
 • випалювання трави та іншої рослинності;
 • паління, кидання у лісі непогашених сірників, недопалків.

 

За порушення правил пожежної безпеки порушники будуть притягнені до відповідальності згідно чинного законодавства.

Детальніше...

Повідомляємо Вас що з 31.04.2017р. по 01.11.2017р. запроваджується пожежонебезпечний період. Протягом цього періоду категорично забороняється:

 1. Заїзд транспортних засобів на територію лісових масивів;
 2. Розведення багаття;
 3. Випалювання трави та іншої рослинності;
 4. Паління, кидання у лісі непогашених сірників, недопалків.

Попереджаємо, що за порушення правил пожежної безпеки порушники будуть притягнені до відповідальності згідно чинного законодавства.

На виконання листа начальника Жовківського управління водного господарства п. Міндер В.А. та з метою своєчасного вжиття заходів, щодо захисту населених пунктів, інженерних комунікацій, господарських об’єктів та сільськогосподарських угідь під час проходження дощових паводків у 2017 році без негативних наслідків, просимо Вас не допускати захаращеності кюветів, підмостових отворів, водовипускних труб сміттям в населених пунктах, що значно погіршує умови проходження повені та дощових паводків.

При загрозі виникнення нештатних ситуацій пов’язаних з проходженням дощових паводків просимо інформувати по тел.:

 • 21-493, 62-154 – Жовківське управління водного господарства;
 • 101, 2-13-76 – РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.
Детальніше...

На території Львівської області продовжуються випадки самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Це призводить до виникнення пожеж на великих площах. Від початку пожежонебезпечного періоду зафіксовано 314 пожеж загальною площею понад 72,0 га, на гасіння яких залучались підрозділи Головного управління ДСНС України у Львівській області. У Львові зафіксовано 29 таких пожеж в екосистемах. Станом на 6 березня до адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net