Новини

Детальніше...

 

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

За відповідну постанову № 4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.

Постановою рекомендовано Кабінету Міністрів розробити із залученням громадськості, а також активних учасників добровольчих формувань, які брали участь у Революції гідності (листопад 2013 — лютий 2014), та затвердити в місячний термін із дня прийняття постанови комплексний план заходів з відзначення на державному рівні Дня українського добровольця. Зокрема передбачено проведення щороку заходів із належного вшанування подвигу українських добровольців; проведення у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури тематичних заходів, бесід про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 — лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань.

14 березня 2017 року вперше по всій Україні відбулися заходи з відзначення Дня українського добровольця.

Детальніше...

 

Новояворівська міська рада Яворівського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії сектору промоцій міста та зв’язків з громадськістю (7 категорія).

 

Детальніше...

 

Вчора «Оселю Розточчя», де знаходиться «Центр з розведення та збереження нащадків диких коней тарпанів» відвідали туристи та залишилися приємно враженими. Позитивні емоції переповняли як дітей, так і дорослих.

Якщо звичайні свійські коні є у господарствах наших селян, то нащадків диких тарпанів в Україні можна зустріти лише у Яворівському національному природному парку. Щодо країн Західної Європи, то цих коників польських розводять у Республіці Польща (Розточанський парк народовий) та Австрії (Тіроль).

Детальніше...

 

Шановні мешканці Яворівського району!

У зв’язку із стабілізацією обстановки на ринку газу, на виконання розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 04.03.2018 року, районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення відновити роботу закладів освіти з 05.03.2018 року у повсякденному режимі.

Завідувач сектору з питань 
цивільного захисту райдержадміністрації,
заступник голови районної комісії 
з питань ТЕБ і НС (підпис) В.М.Комар

Детальніше...

 

Шановні мешканці Яворівського району!

02 березня НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців з проханням протягом наступних 3-4 днів знизити споживання газу з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

На ранковій нараді 3 березня, яку проводив голова Львівської обласної державної адміністрації О.Синютка, відзначалось, що питома вага споживання газу населенням складає 70 відсотків. Щоб Росія не реалізувала свій план "газового шантажу", районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій просить Вас зменшити на один градус температуру в приміщеннях вдень і на два – вночі. Крім цього інформуємо, що 3 березня районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення у всіх закладах освіти понизити температурний режим до мінімально-допустимого та з 5 по 7 березня поточного року призупинити навчання у закладах освіти (крім ДНЗ), які здійснюють опалювання приміщень газовими котельнями.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації, заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС (підпис) В.М.Комар.

Детальніше...

Доводимо до відома графіки особистого прийому громадян керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та керівництвом Яворівської райдержадміністрації

Детальніше...

 

З 06.02.2018 почав свою роботу Новояворівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, який знаходиться за адресою м.Новояворівськ, вул.Січових Стрільців, 16 та надає наступні послуги:

  • приймає заяви щодо призначення (перерахунку) пенсій;
  • надає довідки про розмір пенсії, перебування на обліку, інші;
  • оформляє анкети для виготовлення пенсійного посвідчення;
  • приймає документи для оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку із смертю пенсіонера;
  • приймає заяви для зміни способу виплати пенсії (пошта або банківська установа);
  • надає консультації, роз’яснення щодо розміру пенсії;
  • надає інші послуги щодо пенсійного законодавства.

Адміністрація відділу

Prev Next
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net