Оголошення

Детальніше...

 

Новояворівська міська рада Яворівського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії сектору промоцій міста та зв’язків з громадськістю (7 категорія).

 

Детальніше...

 

Шановні мешканці Яворівського району!

У зв’язку із стабілізацією обстановки на ринку газу, на виконання розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 04.03.2018 року, районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення відновити роботу закладів освіти з 05.03.2018 року у повсякденному режимі.

Завідувач сектору з питань 
цивільного захисту райдержадміністрації,
заступник голови районної комісії 
з питань ТЕБ і НС (підпис) В.М.Комар

Детальніше...

 

Шановні мешканці Яворівського району!

02 березня НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців з проханням протягом наступних 3-4 днів знизити споживання газу з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

На ранковій нараді 3 березня, яку проводив голова Львівської обласної державної адміністрації О.Синютка, відзначалось, що питома вага споживання газу населенням складає 70 відсотків. Щоб Росія не реалізувала свій план "газового шантажу", районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій просить Вас зменшити на один градус температуру в приміщеннях вдень і на два – вночі. Крім цього інформуємо, що 3 березня районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення у всіх закладах освіти понизити температурний режим до мінімально-допустимого та з 5 по 7 березня поточного року призупинити навчання у закладах освіти (крім ДНЗ), які здійснюють опалювання приміщень газовими котельнями.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації, заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС (підпис) В.М.Комар.

Детальніше...

Доводимо до відома графіки особистого прийому громадян керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та керівництвом Яворівської райдержадміністрації

Детальніше...

 

З 06.02.2018 почав свою роботу Новояворівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, який знаходиться за адресою м.Новояворівськ, вул.Січових Стрільців, 16 та надає наступні послуги:

  • приймає заяви щодо призначення (перерахунку) пенсій;
  • надає довідки про розмір пенсії, перебування на обліку, інші;
  • оформляє анкети для виготовлення пенсійного посвідчення;
  • приймає документи для оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку із смертю пенсіонера;
  • приймає заяви для зміни способу виплати пенсії (пошта або банківська установа);
  • надає консультації, роз’яснення щодо розміру пенсії;
  • надає інші послуги щодо пенсійного законодавства.

Адміністрація відділу

Детальніше...

 

Відповідно до повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Новояворівській міській раді, з 1 до 15 березня 2018 року триває прийом документів від організацій громадянського суспільства для участі у формуванні нового складу.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, благодійних організацій, асоціацій, органів самоорганізації населення утворених і легалізованих на території Новояворівської міської ради відповідно до законодавства України (далі – інститутів громадянського суспільства).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Детальніше...

 

Новояворівська міська рада Яворівського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста I категорії загально-організаційного відділу (7 категорія) – на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

 

Вимоги до кандидатів:

  • громадянство України;
  • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра.

 

Prev Next
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net