b_650_650_16777215_00_images_eventSlideShow_SoykaArt_SoykaArt_1_SoykaArt00002.png

 

«Коли дивлюся на людину, яка позує для написання портрету, відчуваю безмір глибини в кожній душі, глибоку відповідальність і хвилювання…»

23 жовтня в Новояворівському міському краєзнавчому музеї відкрито репродуктивну виставку картин художника з Янова Богдана Сойки.

Художник представив понад 100 робіт, серед яких живописні роботи, виконані олійними фарбами, ескізи монументальних робіт, графічні роботи. Серед улюблених жанрів самого художника – жанр портрету. «Коли дивлюся на людину, яка позує для написання портрету, відчуваю безмір глибини в кожній душі, глибоку відповідальність і хвилювання…», - відмітив п.Богдан, розповідаючи про свій творчий шлях.

Привітати п.Богдана прибули шанувальники його творчості з Яворівщини та Львівщини.

До Новояворівська завітали друзі художника Іван Вакарчук, Ігор Калинець, Андрій Бокотей, Богдан Козак, Галина Дорняк, Ярослав Мотика та багато інших творчих, яскравих особистостей.

Вітали художника янівчани – селищний голова Іван Семеряк, депутат Івано – Франківської селищної ради Михайло Скеба, викладачі та учні Янівського художнього училища, мешканці селища, вчителі та учні Івано – Франківської школи, духовні отці.

 Янів пишається неперевершеним майстром пензля Богданом Сойкою, талант якого зростав й розвивався на янівських землях. Щиро тішимося, що малярські праці п.Богдана виставлені для широкої аудиторії, яка, споглядаючи ці роботи, ставатиме кращою, одухотворенішою, духовно чистішою.

 

Марія Ліскевич-Карпа

 

 

 

 

 

Поширити у соцмережах

Prev Next
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net