Мова є найбільшим, найціннішим надбанням як людського суспільства в цілому, так і кожної людини зокрема. Цінувати її -обов’язок кожного.

21 лютого-Міжнародний день рідної мови. В рамках проведення цього свята у ЗОШ I-IIIст  №3 м.Новояворівська вперше пройшла відеоконференція з учнями та студентами з міста Вишгорода (Київська область).

Ведучими свята були представники Новояворівського ліцею: вчитель української мови та літератури Оксана Якимович та учениця 10 класу М.Щегольська.

Тепла, дружня, піднесена атмосфера панувала в обох студіях.

Діти відповідали на запитання вікторини, знайомилися з історією рідного міста, роздумували про роль рідної мови. Представники Новояворівських шкіл та ліцею подарували своїм одноліткам теплі та дружні привітання.  

Звучали пісні, вірші. Їх виконували учні 5-А класу Мотиль Анна та Голубовський Марко  (ліцей), учениця 10 класу Марта Рак (Новояворівська ЗОШI-IIIст №3).

Своє вітальне слово сказала вчитель Мельничук І.Д (Новояворівська ЗОШ I-IIIст №3).

Обидві студії поєднала пісня ,,Червона рута’’, у виконанні М.Рак.

Підвела підсумки зустрічі Пономарьова М.С. (методист районного відділу освіти). На закінчення відеоконференції, висловила сподівання, що такі зустрічі будуть проводитись частіше!

Поширити у соцмережах

Prev Next
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net