№ з/п  Прізвище, ім’я по батькові Виборчий

округ

Місце

праці, посада

Місце проживання, контактний телефон
1. Бігун Ольга Іванівна вул.50-ліття УПА 1,5 ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище», заступник директора Шевченка 24 кв.8,

0672849649

2. Бійчук Віталій Володимирович вул.Ст.Бандери 32,34,30

ТРК «ЛЮКС»,

продюсер ранкового шоу «Зарядка»

Ст.Бандери 7 кв.31,

0979098679

3. Вахула Василь Васильович вул.Львівська 17 вул.Січових Стрільців 11,13 ФОП,

директор

Ст.Бандери 3 кв.47,

0979733123

4. Галак Володимир Миколайович вул.Січ.Стрільців 1,5 ,9а вул.Ст.Бандери 12 УПФУ в  Яворівському районі,

начальник

С.Стрільців 1 кв.24,

0673749563

5. Гарбали Михайло Дмитрович вул.Ст.Бандери 17,19 вул.Мазепи 1,3 ФОП

Гарбали І.Д. ,

головний менеджер

Ст.Бандери 26 кв.70,

0982655292

6. Гриниха Світлана Романівна вул.Січ.Стрільців 10,6,2 Декретна відпустка С.Стрільців 6 кв. 14,

0673994514

7. Дацко Анна Михайлівна вул.Львівська 11,15,13, Січових Стрільців 20 Львівська обласна рада, заступник начальника управління, начальник відділу з питань соціально-культурної діяльності

Львівська 13 кв.27,

0977455691

8. Дубик Віктор Ярославович вул.Січ.Стрільців 4, Шептицького 1 Новояворівський

МНВК,  заступник директора

С.Стрільців 1 кв.72,

0987399802

9. Дучак Ірина Василівна вул.Ст.Бандери 3, 7,9 Навчальний центр «Baby club», адміністратор Ст.Бандери 7 кв.67

0677115251

10. Зенкова Ярослава Андріївна вул.Мазепи 5,9 вул.Вербицького 9а,9 Новояворівська районна лікарня №1, заступник головного лікаря з економічних питань вул. Мазепи 7 кв.98,

0679169210

11. Квіт Галина Юріївна вул.Ст.Бандери 10,14,18,20 ТОВ «Західна покрівельна компанія», директор Вербицького 13 кв.41,

0984775676

12. Кондра Богдан Васильович вул.Мазепи 7, вул.Вербицького 1,1А,Бандери 5 вул.Мазепи 9а Пенсіонер Вербицького 1 кв.51,

0982310282

13. Копчак Любомир Зіновійович вул.Ст.Бандери 2,4,6,8 ОСББ, голова правління 50-річчя УПА1 кв.4,

0677125448

14. Коцюмбас Сергій Йосифович вул.Січ Стрільців 18,16,12 вул.Львівська 1, с.Стені, с.Когути, вул. Зелена,4 Головне управління юстиції у Львівській  області,

завідувач Новояворівської державної контори

50-річчя УПА1 кв.8,

0677123937

15. Латишева Вікторія Валеріївна вул. І.Франка, 4, 6, Львівська, 23,19 ПП «Титан», генеральний директор 50-річчя УПА 5 кв.208

0687111132

16. Молящий Василь Михайлович вул.Шевченка 2,4,6,8а,8б,8в ТОВ «Українська транспортна група» Вербицького 13 кв.32,

0504310130

17. Ніконенко Олександр Сергійович вул.Вербицького 16, 17,18,19,20 вул.Липи 5,7,9 Приватний

підприємець

Вербицького 19 кв.47,

0677252695

18. Палащук Олександр В’ячеславович вул.Шептицького 7,5,3 вул.50-ліття УПА, 3 Опікун 50-річчя УПА 1 кв.112,

0986377484

19. Пекар Володимир Васильович вул.Шевченка 20, 24,26

вул..Ю.Липи 1, 1а, 2,4

ФОП  Пекар В.В.,

директор

Ю.Липи 1а кв.10,

0972997523

20. Попик Іванна Романівна вул.Шевченка 15,16,13,5А ,14 Ново яворівська міська рада,

секретар ради

Шевченка 16 кв.72,

0962906899

21. Стусик Лілія Миколаївна вул.Львівська 9,7,5,3, 53 Новояворівська міська рада,

інспектор військового обліку та бронювання

Львівська 3 кв.59,

0974553553

22. Тарасенко Андрій Володимирович вул.Ю.Липи 3,12,14,8 вул.Шевченка 12 ОСББ «Мегаполіс»,

голова правління

Ст.Бандери 8 кв.36,

0679289232

23. Червоний Орест Володимирович вул.Ст.Бандери 1,вул.Шухевича 1, 4,6 ФОП Червона Н.В., директор Вербицького 3 кв.139,

0673146088

24. Червоний Роман Володимирович вул.Вербицького 3,11,13,15 ТзОВ «Міст Експрес», водій, логіст Вербицького 15 кв.58

0977850103

25. Шараневич Ярослав Васильович вул.Бандери 28,26,24,16 вул.Львівська,21 ТзОВ «Інженерно-виробничий центр», директор Шевченка 2 кв.43,

0679052873

26. Юрас Володимир Володимирович вул.Ст.Бандери 11,13,15, вул.Шухевича 6а,8 ПП «ДахСервіс»,

директор

Шевченка 15 кв.106,

0673870713

 

Поширити у соцмережах

Prev Next
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net