Розпочалися ремонтні роботи прибудинкової дороги по вул. Ю.Липи, 4 та вул. Т.Шевченка, 12 20.06.2018 З метою покращення транспортно-експлуатаційних показників вулиці розпочалися ремонтні роботи прибудинкової дороги по вул. Ю.Липи, 4 та вул. Т.Шевченка, 12. Можливо Вас зацікавить:Ремонт тротуарного покриття біля ДНЗ №1Вартість робіт капітального ремонту дороги по вул. Промислова в с. БердихівФінансова звітність КП НовояворівськжитлоНарада щодо підготовки до опалювального сезону 2021-2022ррТриває реалізація мікропроєкту «Капітальний ремонт в ПК «Кристал»Переглядів - 8 Навігація записів « Завершено ремонт прибудинкової дороги та благоустрій території по вул. Львівській 19, 21Рятувальники надають 12 порад, як вберегтися від блискавки »