Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для будівництва та обслуговування водозабору «Шкло» в с. Старичі та смт Шкло Яворівського району Львівської області (МКП «Яворіввода»). (Завантажити)

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Новояворівська міська рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 22.09.2023 р. до 02.10.2023 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Новояворівської міської ради – https://novmiskrada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Новояворівської міської ради (81053, вул. Шевченка, 2, м. Новояворівськ, Львівська область) в термін до 02.10.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Новояворівська міська рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Переглядів - 28