Засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин..

У четвер, 04.02.2021, о 11.00 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою

 

Пропонований порядок денний 

  1. .Поновлення договорів оренди елементів благоустрою:

-ФОП Баран Л.М. вул. Бандери (білий ряд) №37/10 площа 8 м²;

  1. Про розроблення містобудівної документації території обмеженою вул. М. Вербицького (III-А мікрорайон) для будівництва та обслуговування храму Різдва св. Івана Хрестителя Української Греко-Католицької Церкви та інших церковних споруд (каплиці, дзвіниці та катехитичної школи для дітей) в м. Новояворівськ Яворівського району Львівської області.
  2. Про найменування нової проектованої вулиці розташованої у житловому кварталі К-3 (вул. Проектована 1) с. Терновиця Яворівського району Львівської області
  3. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на укладення договору оренди елементів благоустрою для встановлення (обслуговування) торгового павільйону по вул. С. Бандери (біля Кулінарія) м. Новояворівська площею 15 м² для ФОП Козак І.-Т. В.
  4. Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на неї на земельних торгах для рибогосподарських потреб площею 19,8320 га за адресою: с.Воля-Старицька
  5. Про надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ с.СОЛИГИ – середня (базова) вартість 1м2 земель села Солиги складає 109,98 грн./м2.
  6. Про надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ с.СТАДНИКИ – середня (базова) вартість 1м2 земель села Стадники складає 106,52 грн./м2.

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА:

 

ДОБРОСТАНІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Мельникович Назар Миколайович – с. Добростани 0,1946 га
  2. Таратула Орися Миколаївна – с. Добростани 0,1310 га
  3. Солод Олег Ігорович – с. Добростани 0,4212 га
  4. Фітьо Діана Ігорівна – с. Добростани 0,2484 га
  5. Сукмановська Руслана Михайлівна – с. Добростани 0,4498 га
  6. Гуль Любомир Миронович – с. Воля-Добростанська 0,3589 га
  7. Микитин Ярослава Василівна – с .Воля-Добростанька 0,1900 га
  8. Климко Олег Михайлович – с. Добростани 0,5982 га
  9. Канцір Галина Іванівна – с. Воля-Добростанська 0,0572 га
  10. Карапата Орина Ярославівна – с.Добростани 0,3307 га
  11. Березовська Ольга Володимирівна – с.Добростани 1,1088 га
  12. Василів Богдан Ігорович – с.Добростани 0,2434 га
  13. Кавун Лариса Ізидорівна – с.Добростани 0,2000 га
  14. Мельник Галина Михайлівна – с.Добростани 0,1416 га
  15. Чорна Галина Володимирівна – с.Добростани 0,1946 га
  16. Микитин Володимир Степанович – с.Добростани 0,2159 га
  17. Герус Мар’яна Дмитрівна – с.Добростани 0,4908 га
  18. Дачкевич Мар’ян Антонович – с.Добростани 0,4435 га

 

ТЕРНОВИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Грицан Марія Володимирівна – с. Терновиця 0,1154 га
  2. Трубич Ірина Степанівна – с. Терновиця 0,1000 га
  3. Стричак Надія Іванівна – с. Терновиця 0,1000 га
  4. Біловус Микола Михайлович – с. Терновиця 0,1000 га
  5. Калиновський Юрій Тарасович – с. Терновиця 0,3000 га
  6. Маюк Михайло Іванович – с. Терновиця 0,1500 га
  7. Юкиш Ігор Петрович – с.Терновиця 0,5000 га
  8. Буфан Ангелина Ігорівна – с.Ліс 0,2000 га
  9. Рій Степан Васильович – с.Чолгині 1,0000 га
  10. Грицан Юрій Богданович – с.Ліс 0,2400 га
  11. Юрас Ірина Степанівна – с.Рулево 2,0000 га
  12. Собейко Степан Степанович – с.Терновиця 0,5000 га
  13. Постоловка Ганна Іванівна – с.Терновиця 0,2217 га

 

СТАРИЧІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Чікель Ігор Мирославович – с.Воля Старицька 2,0000 га
  2. Козак Орест Григорович – с.Воля Старицька 0,5000 га
  3. Біда Степан Іванович – с.Старичі 1,0314 га
  4. Середа Наталія Романівна – с.Старичі 0,0979 га
  5. Чікель Павло Вікторович – с.Старичі 0,3000 га
  6. Чікель Дмитро Вікторович – с.Старичі 0,3000 га
  7. Козак Сергій Андрійович – с.Старичі 0,0100 га
  8. Возьна Марія Петрівна – с.Старичі 0,0499 га
  9. Горбань Андрій Володимирович – с.Старичі 0,1288 га
  10. Барандій Павло Петрович – с.Старичі 0,0888 га
  11. Кобилецька Наталія Олексіївна – с.Старичі 0,0847 га
  12. Семеряк Марія Миколаївна – с.Старичі 0,7326 га
  13. Унинець Ольга Юріївна – с.Воля Старицька 0,1255 га
  14. Сосновська Олена Василівна – с.Старичі 0,1916 га
  15. Кучинський Олексій Ізидорович – с.Старичі 0,1288 га
  16. Гусак Катерина Петрівна – с.Старичі 0,0871 га

 

ШКЛІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Петришин Оксана Олексіївна – с.Солиги 0,1805 га
  2. Балушка Руслан Михайлович – с.Солиги 0,0541 га
  3. Кіракевич Ірина Ільківна – смт Шкло вул. Маковея 0,1098 га
  4. Тримбульська Мирослава Мирославівна – смт Шкло 0,1606 га
  5. Карковський Ігор Володимирович – смт Шкло 0,3700 га
  6. Палюх Назарій Миронович – смт Шкло 0,3000 га
  7. Мірило Віталій Романович – смт Шкло 0,1200 га
  8. Суліковський Сергій Григорович – смт Шкло 0,1500 га
  9. Малиновський Тарас Ярославович – смт Шкло 0,5000 га
  10. Босакевич Андрій Володимирович – смт Шкло 0,7500 га
  11. Баран Роман Євгенійович – смт Шкло 0,1056 га
  12. Венгринович Василь Ярославович – смт Шкло 0,1020 га
  13. Ференц Оксана Петрівна – смт Шкло 0,2000 га
  14. Гримак Лілія Володимирівна – смт Шкло 0,3000 га
  15. Труш Ірина Володимирівна – смт Шкло 0,1648 га
  16. Ванько Петро Степанович – смт Шкло 0,2000 га
  17. Зубаль Катерина Степанівна – смт Шкло 0,3000 га
  18. Світлик Микола Ярославович – с.Стадники 0,1000 га
  19. Дигун Володимир Ярославович – смт Шкло 0,2790 га
  20. Левус Ганна Миколаївна – смт Шкло 0,3000 га
  21. Лаврик Ігор Богданович – смт Шкло 0,0951 га
  22. Портюх Михайло Михайлович – смт Шкло 0,1600 га
  23. Дубик Ігор Ярославович – смт Шкло 0,1055 га
  24. Романовська Світлана Володимирівна – смт Шкло 0,2000 га
  25. Медвідь Марія Володимирівна – смт Шкло 0,1200 га
  26. Швець Павло Романович – смт Шкло 0,2000 га
  27. Стадник Іван Дмитрович – с.Стадники 0,0739 га

 

МУЖИЛОВИЧІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Пищак Роман Андрійович – с.Мужиловичі 0,2062 га
  2. Була Ганна Андріївна – с.Мужиловичі 0,3377 га
  3. Тимошик Любов Іванівна – с.Мужиловичі 0,3016 га
  4. Крохмаль Наталія Григорівна – с.Мужиловичі 0,1455 га
  5. Зелінський Іван Іванович – с.Мужиловичі 0,1765 га
  6. Дида Роман Ярославович – с.Мужиловичі 0,2634 га
  7. Гілевич Марія Ярославівна – с.Мужиловичі 0,4293 га
  8. Лещишин Ганна Андріївна – с.Мужиловичі 0,2176 га
  9. Бубісь Мирослава Омелянівна – с.Мужиловичі 0,1605 га
  10. Котеляк Любов Михайлівна- с.Мужиловичі 0,3314 га
  11. Дорош Любов Володимирівна – с.Мужиловичі 0,5242 га
  12. Дусик Василь Іванович – с.Мужиловичі 0,2137 га
  13. Макаревич Михайло Степанович – с.Мужиловичі 0,1933 га
  14. Пашковська Мар’яна Романівна – с.Мужиловичі 0,1899 га
  15. Бубісь Андрій Михайлович – с.Мужиловичі 1,0000 га
  16. Кондра Назар Михайлович – с.Мужиловичі 0,3227 га
  17. Мисечко Леся Романівна – с.Мужиловичі 0,1913 га
  18. Дусик Василь Васильович – с.Мужиловичі 0,2964 га
  19. Бубісь Любов Володимирівна – с.Мужиловичі 0,1954 га
  20. Яремій Любов Петрівна – с.Мужиловичі 0,1923 га
  21. Демус Степан Володимирович – с.Мужиловичі 0,2800 га
  22. Михаляк Наталія Василівна – с.Мужиловичі 0,4500 га
  23. Власенко Андрій Сергійович – с.Мужиловичі 0,2500 га
  24. Власенко Юрій Сергійович – с.Мужиловичі 0,2030 га
  25. Хім’як Зіновія Іванівна – с.Мужиловичі 0,3076 га
  26. Хробак Ганна Іванівна – с.Мужиловичі 0,3100 га
  27. Купрацевич Микола Вікторович – с.Мужиловичі 0,1972 га
  28. Бучковський Ігор Ігорович – с.Мужиловичі 0,3864 га
  29. Кулинич Михайло Іванович – с.Мужиловичі 0,3777 га
  30. Кайдан Леся Романівна – с.Мужиловичі 0,1914 га
  31. Васильовська Любов Федорівна – с.Мужиловичі 0,1933 га

 

ПРИЛБИЧІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Шевчик Андрій Васильович – с.Прилбичі 0,0200 га

 

БЕРДИХІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Горін Ольга Іванівна – с.Підлуби 0,0984 га
  2. Ометюх Марія Василівна – с.Підлуби 0,1060 га

 

КАМЯНОБРІДСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Виздрик Мирон Васильович – с.Кам’янобрід 0,1500 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮщодо відведення земельних ділянок для БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД (ПРИСАДИБНА ДІЛЯНКА):

 

ШКЛІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Зозуля Лілія Сергіївна – смт Шкло 0,1000 га
  2. Захара Ірина Ярославівна – смт Шкло 0,1106 га
  3. Фолюш Ірина Ярославівна – смт Шкло 0,0971 га
  4. Романик Леся Євгенівна – смт Шкло 0,0800 га
  5. Михацько Іван Михайлович – смт Шкло 0,0947 га
  6. Костів Віталій Степанович – смт Шкло 0,0852 га
  7. Балушка Оксана Ігорівна – смт Шкло 0,0966 га
  8. Пелиньо Галина Миколаївна – смт Шкло 0,1043 га
  9. Карабан Богдан Любомирович- смт Шкло 0,1400 га
  10. Тимчишин Світлана Юріївна – смт Шкло 0,1400 га
  11. Семеряк Микола Миколайович – смт Шкло 0,1400 га
  12. Левчук Іван Романович – смт Шкло 0,1400 га
  13. Гайгель Ірина Богданівна – смт Шкло 0,1400 га
  14. Ткаченко Марія Павлівна – смт Шкло 0,0500 га
  15. Шершень Ольга Василівна – с.Стадники 0,2000 га
  16. Чайковський Василь Ярославович – с.Стадники 0,2500 га
  17. Момрик Марія Степанівна – с. Стадники 0,1746 га
  18. Гук Ольга Василівна – смт Шкло 0,1400 га
  19. Мірило Мар’ян Володимирович – смт Шкло 0,1400 га
  20. Мірило Володимир Романович – смт Шкло 0,1400 га
  21. Процик Олена Ігорівна – смт Шкло 0,0890 га
  22. Стадник Василь Володимирович – смт Шкло 0,0875 га
  23. Сливка Ірина Зеновіївна – смт Шкло 0,0857 га
  24. Кривяк Наталія Михайлівна – смт Шкло 0,1100 га
  25. Тимчишин Юрій Іванович – смт Шкло 0,1400 га
  26. Чорна Тетяна Андріївна – смт Шкло 0,1400 га
  27. Чорний Ігор Ярославович – смт Шкло 0,1400 га
  28. Баран Василь Васильович – смт Шкло 0,1400 га
  29. Каракевич Ольга Андріївна – смт Шкло 0,1077 га
  30. Маюк Ігор Степанович – смт Шкло 0,1039 га
  31. Гаращук Микола Тарасович – смт Шкло 0,1060 га
  32. Верхола Світлана Миронівна – смт Шкло 0,0959 га
  33. Верхола Василина Іванівна – смт Шкло 0,0952 га
  34. Гіщак Віталій Антонович – смт Шкло 0,1077 га
  35. Рій Марія Степанівна – смт Шкло 0,0616 га
  36. Ільчишин Надія Іванівна – смт Шкло 0,1500 га
  37. Ільчишин Богдан Семенович – смт Шкло 0,1500 га
  38. Шоломинська Ольга Михайлівна – смт Шкло 0,1500 га
  39. Бурбан Назарій Іванович – с.Солиги 0,1300 га
  40. Курчик Олег Васильович – смт Шкло 0,0971 га
  41. Павлисько Ольга Іванівна – смт Шкло провул.В.Великого 0,0800 га
  42. Фульмес Богдан Михайлович – смт Шкло 0,1077 га
  43. Зінько Іванна Ярославівна – смт Шкло 0,0971 га
  44. Левчук Юлія Юріївна – смт Шкло 0,1077 га
  45. Семчишин Петро Степанович – смт Шкло 0,0964 га
  46. Григель Наталія Миколаївна – смт Шкло 0,0990 га
  47. Григель Валерій Вікторович – смт Шкло 0,0959 га
  48. Бучинський Петро Олегович – смт Шкло 0,0950 га
  49. Руда Оксана Миронівна – смт Шкло 0,1041 га
  50. Варениця Олена Юріївна – смт Шкло 0,1077 га
  51. Батіг Ірина Василівна – смт Шкло 0,0930 га
  52. Кіт Мирон Іванович – смт Шкло 0,0850 га
  53. Зозуля Віра Дмитрівна – смт Шкло 0,0891 га
  54. Жемелко Ганна Степанівна – смт Шкло 0,1028 га
  55. Кобринець Володимир Іванович – смт Шкло 0,0881 га
  56. Була Марина Віталіївна – смт Шкло 0,0831 га
  57. Була Василь Іванович – смт Шкло 0,0875
  58. Литвин Олена Іванівна – смт Шкло 0,1077 га
  59. Батіг Марія Романівна – смт Шкло 0,0900 га
  60. Федунь Мар’ян Ярославович – с.Солиги 0,1300 га
  61. Лаврик Володимир Богданович – смт Шкло 0,0875 га
  62. Приставський Андрій Михайлович – смт Шкло 0,0790 га
  63. Мурин Ганна Миколаївна – смт Шкло 0,0947 га
  64. Грабовська Галина Василівна – смт Шкло 0,0945 га
  65. Середа Роман Васильович – смт Шкло 0,1348 га
  66. Бап Зеновія Петрівна – смт Шкло 0,1004 га
  67. Серафим Марія Ярославівна – смт Шкло 0,1069 га
  68. Стасів Петрунеля Антонівна – смт Шкло 0,0900 га
  69. Хомік Надія Степанівна – смт Шкло 0,1004 га
  70. Захарко Олена Михайлівна – с.Солиги 0,1163 га
  71. Стадник Ігор Богданович – смт Шкло 0,0971 га
  72. Павлюк Вікторія Ярославівна – смт Шкло 0,1031 га
  73. Горбань Вероніка Русланівна – смт Шкло 0,0875 га
  74. Куліш Олег Петрович – смт Шкло 0,0875 га
  75. Сорочинська Юлія Миронівна – смт Шкло 0,0875 га
  76. Рось Ольга Іванівна – смт Шкло 0,0937 га
  77. Русакова Надія Романівна – смт Шкло 0,0925 га
  78. Русакова Ганна Олексіївна – смт Шкло 0,1000 га
  79. Козяр Марія Миколаївна – с.Стадники 0,1490 га
  80. Романишин Володимир Миколайович – смт Шкло вул. Каденюка 0,1215 га
  81. Шипка Микола Ігорович – смт Шкло 0,1052 га
  82. Мидловець Віталій Леонідович – смт Шкло 0,0978 га
  83. Стадник Юрій Дмитрович – с.Стадники 0,1913 га
  84. Стасів Ігор Степанович – смт Шкло 0,0949 га

 

СТАРИЧІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Деда Катерина Іванівна – с.Воля-Старицька урочище «Лан» (друга черга) 0,1239 га
  2. Козак Іван Іванович – с. Старичі 0,1500 га
  3. Проць Юрій Миколайович – с. Воля-Старицька 0,1092 га
  4. Ільчишин Іван Михайлович – с.Старичі 0,0960 га
  5. Цікало Ольга Ігорівна – с. Воля-Старицька 0,1239 га
  6. Стельмах Надія Дмитрівна – с.Воля-Старицька 0,1239 га
  7. Твардовська Маргарита Миколаївна – с. Старичі 0,1348 га
  8. Яременко Тарас Іванович – с.Воля-Старицька 0,1235 га
  9. Тимчук Максим Вікторович – с.Старичі 0,1250 га
  10. Захарко Іванна Дмитрівна – с.Старичі 0,1250 га
  11. Зубаль Олег Михайлович – с.Старичі, вул. Миру, 38а – 0,1171 га
  12. Верхола Ігор Михайлович – с.Воля-Старицька 0,1239 га
  13. Бобик Микола Миколайович – с.Старичі 0,1500 га
  14. Деда Сергій Романович – с.Старичі 0,1250 га
  15. Павлисько Людмила Дмитрівна – с.Старичі 0,1500 га
  16. Барандій Василь Миронович – с.Старичі 0,1500 га
  17. Возьний Андрій Романович – с.Старичі 0,1250 га
  18. Іванець Віра Богданівна – с.Старичі 0,1250 га
  19. Занько Богдан Богданович – с.Старичі 0,1250 га
  20. Мазур Уляна Володимирівна – с.Старичі 0,1500 га
  21. Севера Назар Володимирович – с.Старичі 0,1330 га
  22. Рабий Світлана Василівна – с.Старичі 0,2001 га
  23. Мицейло Ірина Василівна – с.Старичі 0,2000 га
  24. Палига Надія Михайлівна – с.Старичі 0,2500 га
  25. Мякушко Ігор Петрович – с.Старичі 0,0918 га
  26. Грет Василь Степанович – с.Старичі 0,1250 га
  27. Красуцький Петро Васильович – с.Старичі 0,1250 га
  28. Лаврів Василь Іванович – с.Старичі 0,1250 га
  29. Шкляр Сергій Анатолійович – с.Старичі 0,2500 га
  30. Клочан Олексій Геннадійович – с.Старичі 0,1250 га
  31. Лісень Микола Олексійович – с.Старичі 0,1500 га
  32. Голокрис Дмитро Васильович – с.Ствричі 0,1330 га
  33. Цінявська Мирослава Степанівна – с.Старичі 0,1348 га
  34. Маринчук Олександр Васильович – с.Старичі 0,1900 га
  35. Кравець Роман Степанович – с.Старичі 0,1250 га
  36. Литвин Зоряна Василівна – с.Воля-Старицька 0,1239 га

 

ТЕРНОВИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Бачинська Ірина Іванівна – с.Чолгині 0,1215 га
  2. Антонів Іван Іванович – с.Чолгині 0,1200 га
  3. Верхола Олександр Федорович – с. Терновиця 0,1032 га
  4. Шкарпінець Олег Васильович – с. Терновиця 0,2500 га
  5. Шалай Галина Іванівна – с.Чолгині 0,1300 га
  6. Мушак Іванна Ігорівна – с.Чолгині 0,1337 га
  7. Капусняк Роман Романович – с.Чолгині 0,2500 га
  8. Бучко Андрій Романович – с.Чолгині 0,1200 га
  9. Капусняк Михайло Петрович – с.Чолгині 0,1200 га
  10. Сеньо Андрій Васильович – с.Чолгині 0,1580 га
  11. Даньо Дмитро Романович – с.Чолгині 0,1580 га
  12. Іванчишин Уляна Богданівна – с.Рулево 0,1314 га
  13. Волос Христина Іванівна – с.Чолгині 0,1300 га
  14. Флис Володимир Миронович – с.Рулево 0,1200 га
  15. Верхоляк Оксана Іванівна – с.Терновиця 0,1200 га
  16. Вороняк Іванна Іванівна – с.Терновиця 0,1200 га
  17. Шевчик Ігор Іванович – с.Чолгині 0,1200 га

 

БЕРДИХІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Шкарпінець Ігор Петрович – с. Підлуби 0,1381 га
  2. Горін Ольга Іванівна – с.Підлуби вул. Шевченка, 2 0,2500 га
  3. Михаляк Ганна Григорівна – с.Бердихів 0,1390 га

 

ДОБРОСТАНІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Таратула Микола Петрович – с.Добростани вул. І.Франка, 6 0,1901 га
  2. Сукмановська Руслана Михайлівна – с.Добростани вул. Біла Гора, 22а 0,2500 га
  3. Соснівка Мирон Григорович – с.Воля-Добростанська вул.Пилипи, 21 0,2264 га
  4. Дубан Ганна Семенівна – с.Добростани вул.Біла Гора, 29 площа 0,2390 га

 

МУЖИЛОВИЧІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Туряб Наталія Романівна – с.Мужиловичі 0,1900 га
  2. Марків Надія Григорівна – с.Мужиловичі 0,1850 га
  3. Макаревич Леся Іванівна – с.Мужиловичі вул.Лесі Українки 0,0770 га
  4. Бубісь Любов Василівна – с.Мужиловичі вул. Зелена 0,0800 га
  5. Русяк Роман Григорович – с.Мужиловичі вул.С.Бандери,11 – 0,1600 га
  6. Бучій Іван Святославович – с.Мужиловичі 0,2000 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮщодо відведення земельних ділянок для ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА:

 

ШКЛІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Варениця Віталій Юрійович – смт Шкло 0,1133 га
  2. Мірило Віталій Романович – смт Шкло 0,0877 га
  3. Гіщак Ярослава Іванівна – смт Шкло 0,1200 га
  4. Данило Наталія Ігорівна – смт Шкло СТ «Хімік» – 0,0500 га
  5. Царан Ігор Володимирович – смт Шкло 0,0935 га
  6. Грет Василь Степанович – смт Шкло 0,1000 га
  7. Степаняк Володимир Михайлович – смт Шкло 0,1200 га
  8. Левус Оксана Миронівна – смт Шкло 0,0619 га
  9. Вовк Марія Василівна – смт Шкло 0,1124 га
  10. Баран Василь Олексійович – смт Шкло 0,1124 га
  11. Стадник Парасковія Федорівна – смт Шкло 0,1200 га
  12. Семеряк Микола Миколайович – смт Шкло 0,0933 га
  13. Швець Марія Данилівна – смт Шкло 0,1200 га
  14. Бугай Любов Володимирівна – смт Шкло 0,1200 га
  15. Кічура Володимир Богданович – смт Шкло 0,0636 га
  16. Клімов Олександр Віталійович – смт Шкло 0,0800 га
  17. Писаревська Наталія Ярославівна – смт Шкло 0,1200 га
  18. Єдинак Галина Миколаївна – смт Шкло СТ «Хімік» 0,0727 га
  19. Шавало Ігор Володимирович – смт Шкло 0,0954 га

 

ТЕРНОВИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Мельничен Володимир Іванович – с.Терновиця 0,1200 га
  2. Маїк Катерина Андріївна – с.Терновиця 0,1200 га
  3. Карковський Богдан Михайлович – с.Терновиця 0,1130 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для БУДІВНИЦТВА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ:

 

ТЕРНОВИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Балабух Галина Михайлівна – с.Чолгині – 0,0100 га
  2. Васильовський Михайло – с.Чолгині 0,0100 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮщодо відведення земельних ділянок у разі зміни її цільового призначення з «ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» на «ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ»

 

ШКЛІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Гук Віктор Степанович – смт Шкло 0,1000 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для зміни її цільового призначення з «ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» на «БУДІВНИЦТВО І ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУЛІВЕЛЬ І СПОРУД (ПРИСАДИБНА ДІЛЯНКА)»

  1. Занько Надія Олексіївна – с.Когути 0,1266 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮщодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (а місцевості) для БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУЛІВЕЛЬ І СПОРУД (ПРИСАДИБНА ДІЛЯНКА):

 

СТАРИЧІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Стельмах Степан Михайлович – с.Старичі вул. Миру, 101 площа 0,2126 га
  2. Коцюба Дмитро Матвійович – с.Старичі вул.Л.Українки, 8 площа 0,0805 га
  3. Сосновський Володимир Васильович – с.Старичі вул. Коцюбинського, 15а площа 0,1595 га

 

ТЕРНОВИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Захара Ганна Степанівна – с.Рулево вул. Лесі Українки, 25 площа 0,2500 га

 

ШКЛІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Зелінський Дмитро Степанович – с.Стадники 0,1265 га
  2. Пригара Омелян Петрович – смт Шкло провул.Широкий, 1а 0,0947 га
  3. Курчик Марія Романівна – смт Шкло вул.М.Грушевського, 6 площа 0,0864 га
  4. Папірняк Діана Михайлівна – смт Шкло вул.Львівська,13 площа 0,1500 га
  5. Ханас Мар’ян Романович – смт Шкло вул. Козача, 14 площа 0,1140 га
  6. Козак Володимир Петрович – смт Шкло вул.Львівська, 8 площа 0,1500 га

 

ДОБРОСТАНІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Балянда Степан Іванович – с.Добростани вул.Ів.Франка, 9 площа 0,1176 га
  2. Милян Степан Іванович – с.Добростани вул. Кінцева, 22 площа 0,2500 га

 

МУЖИЛОВИЧІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Гілка Любов Михайлівна – с.Мужиловичі вул. Т.Шевченка, 26 площа 0,2500 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (а місцевості) для ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА:

  1. Марків Надія Григорівна – с.Мужиловичі 0,4109 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮщодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (а місцевості) для ВЕДЕННЯ ТОВАРНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА (ПАЇ):

 

ТЕРНОВИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Кіт Марія Михайлівна – с.Терновиця ділянка №1 – 0,4437 га; ділянка №2 – 0,3220 га
  2. Кіт Марія Михайлівна – с.Терновиця ділянка №1 – 0,1835 га; ділянка №2 – 0,3054 га
  3. Мудрик Надія Андріївна – с.Терновиця 1,2845 га
  4. Качмар Григорій Михайлович – с.Терновиця 0,2515 га

 

БЕРДИХІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Худзік Федір Федорович – с.Молошковичі ділянка №1 – 0,2967 га; ділянка №2 – 0,0818 га; ділянка №3 – 0,5443 га
  2. Гугусь Микола Миколайович – с.Молошковичі ділянка №1 – 0,8310 га; ділянка №2 – 0,2904 га; ділянка №3 – 0,0810 га
  3. Шарко Григорій Михайлович – с.Молошковичі ділянка №1 – 0,2960 га; ділянка №2 – 0,5532 га; ділянка №3 – 0,0812 га

 

ДОБРОСТАНІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Оверко Надія Володимирівна – с.Добростани ділянка №1 – 0,4109 га; ділянка №2 – 1,6223 га
  2. Желіско Дарія Степанівна – с.Добростани ділянка №1 – 0,4906 га; ділянка №2 – 1,0959 га
  3. Рамасік Марія Василівна – с.Добростани ділянка №1 – 0,8039 га; ділянка №2 – 1,2733 га
  4. Чайковська Марія Йосипівна – с.Добростани 1,7321 га
  5. Форліта Богдан Степанович – с.Добростани ділянка №1 – 0,3850 га; ділянка №2 – 0,6870 га

 

ПРИЛБИЧІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ:

  1. Качмар Богдан Михайлович – с.Прилбичіділянка №1 – 0,3657 га; ділянка №2 – 0,1164 га

 

Надання дозволу на ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (садівничі товариства):

  1. Стень Ярослав Васильович – 0,0394 гаСадівниче Товариство «Приміський садівник»
  2. Чепіль Іван Михайлович – 0,0460 га Садівниче товариство «Приміський садівник»

 

Надання дозволу на РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (садівничі товариства):

  1. Когутайло Петро Володимирович – 0,0600 га, Писко Володимир Миколайович – 0,0261 га, Гедз Іван Іванович – 0,0475 га, Літвін Олена Ігорівна – 0,0547 га, Кульчицький Ярослав Сидорович – 0,0550 га, Івасейко Наталія Павлівна – 0,0536 га Садівниче Товариство «Приміський садівник»

 

Надання дозволу на РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ щодо відведення земельних ділянок для ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА

  1. Вус Василь Васильович – СТ «Хімік 2» с.Терновиця площа 0,0532 га
  2. Маскаль Богдан Михайлович – СТ «Хімік 2» с.Терновиця площа 0,0485 га

 

ПОНОВЛЕННЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ:

  1. Дзидз Михайло Васильович – для обслуговування майстерні по виготовленню металовиробів, по вул.Зеленій м.Новояворівськ площа 0,0900 га кадастровий номер 4625810500:04:005:0166
  2. ТзОВ «Злагода-2» – для обслуговування магазину-гриль, по вул.С.Бандери,18 м.Новояворівськ площа 0,0111 га кадастровий номер 4625810500:04:009:0017
  3. Добош Петро Павлович – для обслуговування майстерні по підбору та реалізації лакофарбових матеріалів, по вул.Зелена м.Новояворівськ площа 0,0300 га кадастровий номер 4625810500:04:005:0351
  4. ПП «Товаль» – для обслуговування магазину по продажу автомобілів, по вул.Львівська м.Новояворівськ площа 0,1950 га кадастровий номер 4625810500:04:009:0110
  5. ПП «Товаль»– для обслуговування магазину по продажу автомобілів, по вул.Львівська м.Новояворівськ площа 0,2000 га кадастровий номер 4625810500:04:009:0109
  6. Катинський Ігор Володимирович – для обслуговування торгового павільйону по вул.С.Бандери,6 площа 0,0056 га кадастровий номер 4625810500:04:008:0022
  7. ТзОВ «Профіль Пласт» – для обслуговування фабрики по регенерації вантажних шин холодним методом по вул. І.Мазепи, 12 площа 0,8718 гакадастровий номер 4625810500:04:007:0007
  8. Салабай Марія Теодорівна – для обслуговування торгового павільйону по вул. С.Бандери площа 0,0033 гакадастровий номер 4625810500:04:009:0048
  9. ГК «При дорозі» – для обслуговування гаражів по вул. Зелена площа 0,1695 гакадастровий номер 4625810500:04:005:0480
  10. ГК «При дорозі» – для обслуговування гаражів по вул. Зелена площа 0,1989 га кадастровий номер 4625810500:04:005:0481

 

НАДАННЯ В ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИТАПРИПИНЕННЯ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ:

  1. Давида Тетяна Володимирівна – припинення договору оренди земельної ділянки для обслуговування будівлі трансформаторної підстанції площа 0,05 га по вул. Є.Коновальця, 22 в с.Молошковичі у звязку із продажем обєкта нерухомого майна – будівлі трансформаторної підстанції. Гебій Андрій Васильович – надання в оренду земельної ділянки для обслуговування будівлі трансформаторної підстанції площа 0,05 га по вул. Є.Коновальця, 22 в с.Молошковичі.

 

РОЗГЛЯД ЗАЯВ ГРОМАДЯН:

  1. Зарубецький Микола Вікторович – учасник АТО орієнтовна площа 2,0000га для ведення ОСГ
  2. Захарко Марія Василівна – смт Шкло, с.Старичі для ведення індивідуального садівництва
  3. Захарко Володимир Іванович – смт Шкло, с.Старичі для ведення індивідуального садівництва
  4. Самофал Вадим Сергійович – 0,1000 га для БОЖБ учасник АТО м.Новояворівськ
  5. Самофал Вадим Сергійович – 0,1000 га для ведення індивідуального садівництва учасник АТО м.Новояворівськ
  6. Зарубецький Микола Вікторович – БОЖБ учасник АТО м.Новояворівськ
  7. Чумак Дмитро Юрійович – 0,1000 га дляБОЖБ учасник АТО м.Новояворівськ
  8. Чумак Дмитро Юрійович – 0,1000 га для ведення садівництва учасник АТО м.Новояворівськ
  9. Чумак Дмитро Юрійович –під гаражне будівництво учасник АТО м.Новояворівськ
  10. Куп’як Володимир Ігорович – 0,1000 га для БОЖБ учасник АТО м.Новояворівськ
  11. Куп’як Володимир Ігорович – 0,1000 га для ведення садівництва учасник АТО м.Новояворівськ
  12. Куп’як Володимир Ігорович – 1,0000 га для ведення ОСГ учасник АТО м.Новояворівськ
  13. Куп’як Володимир Ігорович – під гаражне будівництво учасник АТО м.Новояворівськ
  14. Винник Андрій Станіславович – під гаражне будівництво учасник АТО м.Новояворівськ
  15. Доскоч Юрій Володимирович – під гаражне будівництво учасник АТО м.Новояворівськ
  16. Доскоч Ольга Дмитрівна – під гаражне будівництво учасник АТО м.Новояворівськ