Щоб згадати і не забути… 12.10.2018 Сьогодні, 12 жовтня 2018 р, у Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки пам’яті новітніх Героїв України – Мисика Тараса, Пазина Тараса, Сігаєва Віктора. Можливо Вас зацікавить:Новояворівська громада співпрацюватиме зі студентами ЛНУ28 червня - День Конституції УкраїниПравила прийому на навчання для місцевої та добровільної пожежної охорониКомісія з питань захисту прав дитини. Важливі питання сімейних відносинДержавна прикордонна служба України. Про зміни до прикордонного режимуПереглядів - 5 Навігація записів « Презентація книги “Прагнення волі. Спогади військового капелана 2014-2015”Святкові заходи з нагоди Дня захисника України »