Реабілітація учасників АТО

Реабілітація учасників ато в умовах санаторно-курортного закладу.

 

Для кого?
Для учасників АТО, які після демобілізації офіційно працюють на підприємствах, установах та організаціях (є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування) самостійно або в супроводі чоловіка/дружини та неповнолітніх дітей!

Ким надається ?
Фондом соціального страхування України (згідно постанови від 13.07.17р. № 39). (зміни внесені постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 19)(зміни внесені постановою правління Фонду від 12.12.2018 № 30)

На підставі?
– Висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про необхідність реабілітаційного лікування за профілем медико-психологічна реабілітація (порушення адаптації, розлади пов’язані із споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія) який видається при наявності;
– Довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (додаток 1 до постанови КМУ № 413);
– Паспорта;
– Облікової картки платника податків;
– Свідоцтво про шлюб та свідоцтва про народження дітей (у випадку супроводу членів сім’ї);
– Заява (заповнюється в присутності представника Фонду).

Де проводиться?
У відділеннях відновного лікування санаторно-курортного закладу (за вибором), перелік яких оприлюднений на веб-сайті Фонду соціального страхування (www.fssu.gov.ua → Діяльність Фонду → Медичні та соціальні послуги → Перелік санаторно-курортних….. )

Який порядок отримання?
На підставі вищезазначених документів Фонд надсилає обраному санаторно-курортному закладу заяву застрахованої особи для узгодження дати заїзду і уразі підтвердження укладається трьохсторонній договір (між застрахованою особою, органом Фондом і санаторієм). Після завершення лікування Фонд перераховує санаторію кошти за фактично надані послуги з реабілітації (діагностичні та лікувальні послуги, послуги з харчування і проживання). Для членів сім’ї (чоловік/дружина та неповнолітні діти) Фонд оплачує харчування та проживання (без діагностичних та лікувальних процедур).

Важливо!
За час реабілітаційного лікування застрахованій особі видається листок непрацездатності за весь період реабілітації з урахування доїзду в санаторій та назад.
Тривалість лікування визначається та вказується у висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я в максимальних межах до 24 днів.

За додатковою інформацією (консультацією) звертатись за телефонами: 7-83-68; 7-82-56; 067-294-74-90.

 

Переглядів - 3