Про перенесення 73 сесії 10.09.2020 У зв’язку з відсутністю кворуму, засідання Сімдесят третьої сесії переноситься! Можливо Вас зацікавить:Чергове ХХII засідання виконавчого комітетуЗапрошуємо на навчальні тренінги для підприємцівРозпорядження міського голови "Про початок опалювального сезону 2018-2019 рр."Конкурс на посаду директора КНП «Новояворівська лікарня ім.Ю.Липи» НМРПро затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт Шкло Новояворівсько...Переглядів - 3 Навігація записів « Про проведення земельних торгівЗ Днем фізичної культури і спорту! »