Новояворівський міський голова Володимир Мацелюх щиро вітає громаду з Різдвом Христовим! 06.01.2021 Новояворівський міський голова Володимир Мацелюх щиро вітає громаду з Різдвом Христовим! Можливо Вас зацікавить:Чергове XI засідання виконавчого комітетуОтримали і передали в Новояворівську лікарню засоби реабілітаціїРезультати проходження конкурсу на заміщення посади керівника Мужиловицького ЗЗСО І-ІІІ ступенівПроведено чергове ІІІ засідання виконавчого комітетуСкликається позачергова Сімдесята сесіяПереглядів - 2 Навігація записів « Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергіюСкликається П’ята сесія депутатів VІІІ скликання »