Проект регуляторного акта «Про місцеві податки і збори»

Оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Новояворівської міської ради «Про місцеві податки і збори»

Проект рішення Новояворівської міської ради «Про місцеві податки і збори» розроблено відділом бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Новояворівської міської ради.

Мета проекту: встановлення на території Новояворівської міської ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді по email:  novoyavmiskrada@ukr.net  впродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці Новояворівської міської ради в мережі Інтернет.

Переглядів - 15