Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Стадники

Новояворівська міська рада повідомляє, що 25.02.2021 на засіданні Восьмої сесії VIII скликання прийнято рішення № 203 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Стадники  Новояворівської міської ради».

Новояворівська міська рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Стадники Новояворівської міської ради Яворівського району Львівської області у складі текстових та графічних матеріалів розроблених приватним підприємством «Експозем».
  2. Затвердити середню (базову) вартість одного метра квадратного земель села Стадники у розмірі 106,52 грн (сто шість гривень 52 копійки).
  3. Виконавчому комітету Новояворівської міської ради підготувати інші необхідні документи з метою введення в дію з 01.01.2022р. нової нормативної грошової оцінки земель села Стадники.
  4. Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті міської ради згідно вимог чинного законодавства.
  5. Вважати таким, що втратило чинність рішення Шклівської селищної ради Яворівського району Львівської області №77 від 24.12.2015 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Стадники та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки села Стадники».
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою та першого заступника Новояворівського міського голови Джулай Г.Р.

 

Переглядів - 1