Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Солиги

Новояворівська міська рада повідомляє,         що 25.02.2021 на засіданні Восьмої сесії VIII скликання прийнято рішення № 202 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Солиги  Новояворівської міської ради».

Новояворівська міська рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Солиги Новояворівської міської ради Яворівського району Львівської області у складі текстових та графічних матеріалів розроблених приватним підприємством «Експозем».
  2. Затвердити середню (базову) вартість одного метра квадратного земель села Солиги у розмірі 109,98 грн (сто дев’ять гривень 98 копійок).
  3. Виконавчому комітету Новояворівської міської ради підготувати інші необхідні документи з метою введення в дію з 01.01.2022р. нової нормативної грошової оцінки земель села Солиги.
  4. Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті міської ради згідно вимог чинного законодавства.
  5. Вважати таким, що втратило чинність рішення Шклівської селищної ради Яворівського району Львівської області №70 від 24.12.2015 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Солиги та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки села Солиги».
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою та першого заступника Новояворівського міського голови Джулай Г.Р.

 

 

 

 

Переглядів - 6