Чергове XXI засідання виконавчого комітету

Шановна Новояворівська громадо!

Виконавчий комітет Новояворівської міської ради VIII скликання повідомляє про проведення 22 вересня 2021 року о 14.00 год.  чергового ХХІ засідання виконавчого комітету.

Пропонується для розгляду наступний порядок денний:

 1. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2021 рік.
 2. Про затвердження схеми нумерації житлових будинків садибного типу в житловому кварталі по вул. Яворівська в с. Рулево Яворівського району Львівської області.
 3. Про затвердження схеми нумерації житлових будинків садибного типу в житловому кварталі по вул. Чорновола в с. Чолгині Яворівського району Львівської області.
 4. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – будинок садибного типу вул. Д. Галицького в с. Кам’янобрід для гр. Фітель Х.М.
 5. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва – будинок садибного типу вул. Т. Шевченка в с. Когути для гр. Вань З.В.
 6. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – будинок садибного типу вул. Церковна в смт. Шкло для гр. Готра Ю.С.
 7. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – будинок садибного типу вул. Шкільна в с. Старичі для гр. Захарко В.М.
 8. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – будинок садибного типу в житловому кварталі К-4 по вул. Джерельна в м. Новояворівськ для гр. Ігнатенко Я.І.
 9. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – торговому комплексу по вул. Перемоги в смт. Шкло гр. Білошицький В.Г.
 10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – багатоквартирному житловому будинку №6 з вбудованими нежитловими приміщеннями по вул. Приозерна, 3 у м. Новояворівськ ПП «Комфортмістбуд».
 11. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у Новояворівській міській раді.
 12. Про встановлення графіку продажу слабоалкогольних, алкогольних напоїв та пива в суб’єктах господарювання на території Старицького старостиньського округу.
 13. Про надання дозволу ФОП Чепіль О.І. на здійснення виїзної торгівлі в селі Прилбичі.
 14. Про встановлення порядку побачень з неповнолітньою дитиною.
 15. Про надання дозволу на отримання грошової компенсації за належне для отримання житлове приміщення Федечку Оресту Любомировичу.
 16. Про надання дозволу на укладення договору дарування (Кісіль О.Б.).
 17. Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу Рибці Ользі Євгенівні.
 18. Про надання адресної матеріальної допомоги.
 19. Різне.

 

Керуючий справами виконавчого комітету Олена Рис.

Переглядів - 1