У приміщенні КЗ “Публічна бібліотека” облаштували дитячий куточок

У приміщенні КЗ “Публічна бібліотека” Новояворівської міської ради облаштували дитячий куточок, аби більше батьків із дітьми мали змогу відвідувати заходи, які тут проводяться.

Вчора, у четвер, 9 травня у м. Новояворівськ відбулася презентація проєкту «Львівщина, дружня до родин», який реалізується ГО «Батьки в дії» завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

У межах проєкту команда створила інформаційний інтерактивний веб-ресурс, який включає в себе інформацію про середовища, дружні до родин на території усієї Львівщини. Ознайомитися із проектом можна тут ➡️ https://childfriendly.lviv.ua/

Поки мами брали участь в обговоренні проєкту та напрацьовували пропозиції покращення проживання в Новояворівській громаді, дітки активно займалися своїми справами.

Такі куточки планується створити у різних районах області, але у нас він вже діє.
«Приємно, що Новояворівська бібліотека постійно оновлюється і стає сучасним хабом для відвідувачів різних категорій населення, в тому числі з маленькими дітьми» – відзначив міський голова Володимир МАЦЕЛЮХ.

Дякуємо Юлії Гвоздович, засновниці ГО “Батьки в дії” та керівниці проєктів ГО “Батьки в дії” Марʼяні Кузько за активну співпрацю і допомогу.

 

Переглядів - 16