Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

Новояворівська міська рада оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна комунальної власності територіальної громади міста Новояворівська, а саме:

Інформація про об’єкт оцінки:

Мета проведення незалежної оцінки:   визначення вартості об’єкта оцінки, з метою передачі в оренду  індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності Новояворівської міської ради.

Назва та місцезнаходження об’єкта оцінки:

  1. приміщення будівлі літ. «А-2», що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташоване за адресою: м. Новояворівськ, вулиця Пасічника, будинок 1, загальною площею 694,07 м2.
  2. нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташованого за адресою: м. Новояворівськ, вулиця Степана Бандери , будинок 8, загальною площею 101,8 м2.
  3. нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташоване за адресою: м. Новояворівськ, вулиця Степана Бандери, будинок 2, загальною площею 149,32 м2.
  4. нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташоване за адресою: м. Новояворівськ, вулиця Січових Стрільців , будинок 8, загальною площею 43,5 м2.
  5. нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташоване за адресою: м. Новояворівськ, вулиця Юрія Липи, будинок 14, загальною площею 14,3 м2.
  6. нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташоване за адерсою: м. Новояворівськ, вулиця Степана Бандери, будинок 1 , загальною площею 33,8 м2.
  7. нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташоване за адресою: м. Новояворівськ, вулиця Шухевича, будинок 3 , загальною площею 9,7 м2.
  8. нежитлові приміщення “3” пл. 37,0 кв.м, “4” пл. 19,6 кв.м., “4а” пл. 10,9 кв.м., “4б” пл. 9,1 кв.м., “5” пл. 27,0 кв.м, “5а” пл. 5,3 кв.м. та “5б” пл. 2,9 кв.м., що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташовані за адресою: с.Бердихів, вулиця Степана Бандери, будинок 37 , загальною площею 111,8 м2.
  9. нежитлове приміщення, що перебуває у комунальній власності Новояворівської міської ради (код ЄДРПОУ 04373301), розташоване за адресою: м. Новояворівськ, вулиця Січових Стрільців , будинок 4, загальною площею 116,2 м2

 

Організаційно – правова форма об’єкта оцінки: комунальна власність

Дата, час і місце проведення конкурсу: конкурс відбудеться через 15 календарних днів з дня опублікування інформації

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсному відборі: не пізніше ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Термін виконання робіт в календарних днях – 14 днів

Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 до Положення);

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт,  а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсного відбору:

1-відповідна кваліфікація оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

2-досвід суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки подібного (практичний стаж не менше 5 років);

3- перелік оцінювачів, які будуть залучені (у разі необхідності)до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

4- письмова згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом  оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна;

5- у разі необхідності – спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, виданого суб’єкту оціночної діяльності, або відповідних допусків у оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із суб’єктом оціночної діяльності.

   З додатковою інформацією можна ознайомитись у виконавчому комітеті Новояворівської міської ради за адресою: місто Новояворівськ, вулиця Шевченка,2, тел. 40-0-84, 42-2-42.»

Переглядів - 35