Капітальний ремонт доріжки до храму 16.09.2019 Зроблено капітальний ремонт центральної пішохідної доріжки до храму св. апп. Петра і Павла у м. Новояворівськ. Можливо Вас зацікавить:Завершено будівельні роботи по мікропроєкту..Публічна оферта для постачання води в с.ПрилбичіЗвіт МКП "Новояворівськводоканал" за І півріччя 2023 рокуКапітальні ремонти покрівель та парапетівВідбулись збори Старичівського ОСББ «Відродження»Переглядів - 1 Навігація записів « Відновлено дитячий майданчик по вул. Ст.БандериЯк отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО? »