Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття 01.11.2019 Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття між будинками №22 та №26 по вул. С.Бандери. Відновлено аварійні сходи і облаштовано пандус. Можливо Вас зацікавить:Проведено капітальний ремонт дороги в с. КогутиРозпочалися ремонтні роботи прибудинкової дороги по вул. Ю.Липи, 4 та вул. Т.Шевченка, 12Публічна оферта для постачання води в с.ПрилбичіBартicт робіть з капітального ремонту дороги по вул. ПривокзальнаВідбулись збори Старичівського ОСББ «Відродження»Переглядів - 3 Навігація записів « Відбулась чергова Шістдесята сесіяНові перемоги в дзюдо »