Конкурс на заміщення вакантних посад

Новояворівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

–      начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку виконавчого комітету міської ради (6 категорія);

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.Стаж роботи на службі в органах місцевогосамоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприєємств, установ та організаційне залежно від форм власності не менше 2 років.

спеціаліст I категорії відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку виконавчого комітету міської ради (7 категорія).

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Заявки на участь у конкурсі направляти впродовж  30 днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 2.

Переглядів - 1