Повідомлення МКП “Яворіввода” про публічний договір

Про публічну пропозицію (оферту)

Міського комунального підприємства «Яворіввода».

Повідомлення від  30 травня 2023 року про публічну пропозицію (оферту) Міського комунального підприємства «Яворіввода» про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання.

Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року № 690 (із змінами), статей 633 та 634 Цивільного Кодексу України, Міське комунальне підприємство «Яворіввода»  (МКП «Яворіввода») розміщує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання (далі по тексту – Договір) для індивідуальних споживачів.

Договір розміщено на офіційному сайті Новояворівської міської ради (орган місцевого самоврядування) https://novmiskrada.gov.ua   у вільному доступі.

Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від  05.07.2019 року № 690, в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85.

З огляду на те, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Індивідуальний договір, що є публічним договором приєднання вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування (Новояворівська міська рада https://novmiskrada.gov.ua) та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Індивідуальний договір, що є публічним договором приєднання з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування (Новояворівська міська рада https://novmiskrada.gov.ua) та/або на веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключення будинку).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Датою приєднання до умов Договору (акцептування договору) споживачем та набрання чинності Договором є 01 липня 2023 року.

Загальний перелік багатоквартирних та індивідуальних будинків та вимоги до якості послуг (юр. особи, ФОП)

Заява-приєднання до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання з індивідуальним споживачем – фізичною особою (Нов. ТГ)

Заява-приєднання до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання з індивідуальним споживачем – юр. особою, ФОП (Нов. ТГ)

Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання з індивідуальним споживачем – фізичною особою (Нов. ТГ)

Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання з індивідуальним споживачем – юр. особою, ФОП (Нов. ТГ)

Перелік багатоквартирних та індивідуальних будинків та вимоги до якості послуг (фізичні особи) (Новояворівська ТГ)

 

Переглядів - 32