Освітній проєкт «ШЛЯХ СМІЛИВИХ ТА УСПІШНИХ»

Успішно реалізовуємо освітній проєкт «ШЛЯХ СМІЛИВИХ ТА УСПІШНИХ»

10 листопада 2023 року – знаменний день для талановитих, обдарованих дітей та педагогів Новояворівської територіальної громади.

Організатори дійства: Новояворівська міська рада та відділ освіти Новояворівської міської ради.
Партнери – Об’єднана територіальна організація профспілки працівників освіти і науки України Яворівської, Новояворівської міських територіальних громад.

Наші діти здобували перемоги у час, коли тисячі відважних воїнів відстоювали на фронті нашу свободу та волю і надалі боряться за можливість навчатись та перемагати на освітянському фронті.

Саме завдяки хоробрим бійцям, у дітей є можливість насолоджуватися теперішнім та майбутнім.
Понад 200 щасливих учасників свята привітав Новояворівський міський голова Володимир Мацелюх та подякував за плідну працю й вагомі здобутки.

Цей шлях – тернистий, проте до омріяної мети йдуть найсміливіші, досягаючи успіху.
За свої численні здобутки учні та їх наставники отримали грошові винагороди, які є стимулом для майбутніх досягнень.

Начальник відділу освіти Михайло Дорош підкреслив важливість підтримки керівників міської ради та депутатського корпусу юних інтелектуалів, завдяки затвердженій Програмі роботи з обдарованими дітьми, яка діє уже три роки.

Ярослава Кобиця у своєму виступі відзначила результативну, наполегливу роботу педагогів, які вкладають у своїх дітей усе найкраще, які є для них взірцем та опорою на шляху до спільних перемог.

Ми пишаємося випускниками, які здобули 200, 400 та 600 балів у НМТ, переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та конкурсів, дослідницьких проєктів еколого-натуралістичного напрямку, нашими юними дослідниками та творчими особистостями!

Ми впевнені, що саме вони і будуть розвивати всі ті здібності та людські якості, якими володіють, зможуть зайняти гідне місце у житті та прославити свою громаду та всю Україну, адже майбутнє країни залежить від інтелектуальної могутності, творчого потенціалу нації.

Вдячні Богу та нашим Захисникам за мирний час та чисте небо.

Висловлюємо слова щирої вдячності тим, хто допомагав в організації свята:

– колективу Ресторан Рояль за комфортно проведений час у прекрасному конференц-залі.
– драйвовому, професійному ведучому Taras Bohun – учителю предмету Захисту України Новояворівського ліцею за позитивні емоції та чудовий настрій.
– талановитим артистам Вокальна студія “Мій голос – My voice” м.Новояворівськ за піднесену атмосферу
– прекрасній фотографині Марія Бішко за фото, сповнені позитивною енергетикою.
– ПК “Кристал” в особі #БогданаСирко за професійне озвучення дійства.

У глибокому піднесені продовжуємо працювати далі для розвитку освіти Новояворівської територіальної громади.

 

Переглядів - 43