Відновлено дитячий майданчик по вул. Ст.Бандери 16.09.2019 За кошти міського бюджету відновлено дитячий майданчик по вул. Ст.Бандери, 18, 20, 24 в м.Новояворівську. Можливо Вас зацікавить:Конференція АЕМУ «Безпека та сталий розвиток громад: цифрові рішення»Фінансова звітність МКП Новояворівськводоканал за І квартал 2024р.Проведено капітальний ремонт дороги в с. КогутиПро затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майнаФінансова звітність КП НовояворівськжитлоПереглядів - 2 Навігація записів « Ремонт прибудинкової дороги на стадії завершенняКапітальний ремонт доріжки до храму »